НОВИНИ

Зустріч з представниками ЗАЕС

24.02.2020 в ЕНВК «ЗНЗ - МНВК» була проведена профорієнтаційна зустріч учнів Комплексу з представниками Запорізької атомної електростанції. Інженер навчально-тренувального центру Галина Попова і молодий фахівець станції відвідали Комплекс, щоб розповісти про переваги роботи в енергетичній промисловості та співробітництво Запорізької АЕС з провідними технічними вузами України Вибираючи місце навчання, вони порадили випускникам відразу замислюватися і про місце роботи, де можна буде реалізувати себе, застосувати отримані знання. На їхню думку, саме від розвитку промисловості залежить рівень життя в Україні. Тому рекомендують придивитися до промисловості енергетичної. ЗАЕС разом з іншими атомни

Міський турнір з настільної гри

20.02.2020 команда учнів Комплексу взяла участь у міському турнірі з настільної гри «Українська революція 1917-1921 рр.: 100 років надії та боротьби».

День Героїв Небесної сотні

В Комплексі 20.02.2020 р. відбулися інформаційні викладки та інформаційні хвилинки до Дня Героїв Небесної сотні.

Квест для учнів 10-11 класів «Підліток та алкоголь»

17.02.2020 року в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» фахівцем психологічної служби та методистом з ПР було організовано квест для учнів 10-11 класів «Підліток та алкоголь» . Мета заходу – ознайомити учнів зі згубним впливом алкоголю на здоров’я людини, розвивати критичне та аналітичне мислення, вміння робити висновки, вибирати правильні пріоритети у житті, виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я.

Афганістан: героїзм крізь біль і сум

Здобувачі освіти ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» взяли активну участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

Яскраві барви Дня святого Валентина

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою. В нашому Комплексі пройшла низка загальноуніверситетських заходів, присвячених Дню святого Валентина. Святково прикрашені холи Комплексу, вже при вході всім задавали піднесеного настрою, працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні амурчики із задоволенням передавали їх адресатам. У нашому закладі протягом дня, вихованці Комплексу шукали наліпки у формі сердець , які вони обмінювали на цукерки. Учні підготували особливі п

День безпечного Інтернету 2020

З 10 по 14 лютого 2020 року в ЕНВК "ЗНЗ-МНВК" проходить акція "День безпечного Інтернету 2020", де класні керівники. вчителі предметники, вчитель інформатики та викладачі з професій проводять бесіди, тренінги з учнями та батьками. Сайт "Віртуальний світ"

Архів записів

тел. 6-07-15, 6-07-02 (І корпус)

тел. 6-20-52, 6-26-07 (ІІ корпус)

моб. тел. 095-253-19-30

Email: znzmnvk@gmail.com

© 2016-2020  ЕНВК "ЗНЗ ІІ-ІІІ ст. - МНВК".

м. Енергодар

Сайт створено на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now